Te huur

De Hemmen 93 te Drachten

 
 
975 m2 € 3.000,- per maand
 

Reageren op dit object?

06 50 650 621

Contact opnemen 

Algemene gegevens

  • Drachten
  • De Hemmen 93
  • Bedrijfsruimte
  • Nette bedrijfsruimte met kantoorruimte gelegen op een ruim perceel, op een fraaie locatie aan de doorgaande weg op het bedrijventerrein De Haven.

    Het pand heeft een voetprint van circa 600 m², waarbij er aan de voorzijde van het pand inpandige kantoorruimte is gebouwd met een oppervlakte van circa 225 m² op de begane grond en op de verdieping ook circa 225 m². De bedrijfsruimte aan de achterzijde is circa 375 m² groot.

    In het verleden is echter de verdieping vergroot en ook de kantoorruimte op de begane grond is uitgebreid ten koste van de bedrijfsruimte (om deze optimaal te kunnen gebruiken als dagbestedingslocatie). Daardoor is er momenteel veel meer kantoorruimte (ruim 600 m²) aanwezig in het object dan de oorspronkelijke 450 m² en is de bedrijfsruimte iets kleiner dan de oorspronkelijke 375 m². Dit is uiteraard weer terug te brengen in de oorspronkelijke staat, waarbij er overtollige kantoorruimte wordt verwijderd.
  • V.v.o. ca. 975 m2
  •  
  • V.v.o. ca. 225 m2
  • V.v.o. ca. 225 m2
  • V.v.o. ca. 375 m2
  • V.v.o. ca. 150 m2

Object informatie

  • Het object is gelegen op bedrijventerrein "De Haven" aan de doorgaande weg.
  • Ruim voldoende parkeermogelijkheden aanwezig op eigen terrein.
    Het object is voorzien van een zeer ruim, bestraat en omheind buitenterrein.
  • Het bestemmingsplan "Industrieterrein De Haven" is vastgesteld op 3 augustus 2012. De bestemming is Bedrijventerrein, met functieaanduiding bedrijf tot en met categorie 5.2.
  • In de huidige staat, o.a. voorzien van kantoorindeling, verwarming, verlichting, systeemplafond, kabelgoten, pantry, sanitair, enz.
  • Entree, receptie, diverse kantoren, sanitair, kantine, bedrijfsruimte.
    Verdieping: diverse kantoorruimte, sanitair, kantine, en archiefruimte.
    Het object wordt momenteel gebruikt als kantoor en bedrijfsruimte t.b.v. dagbesteding, waarvoor en in de bedrijfsruimte diverse extra kantoren, keukens en twee kantines zijn gebouwd. Vanzelfsprekend kunnen deze ook worden verwijderd.
  • Het object bestaat uit kantoorruimte op de begane grond en de verdieping alsmede bedrijfsruimte. Het pand is gebouwd in 1978, geïsoleerd, opgebouwd uit een staalconstructie, voorzien van gevels van deels damwandprofielplaten en deels metselwerk. De bedrijfsruimte heeft een vrije hoogte van circa 5,3 meter en is voorzien van een overheaddeur en een gladde betonvloer. Daarnaast is de bedrijfsruimte is voorzien van verlichting en verwarming middels heaters. Het kantoordeel is voorzien van verwarming middels CV met radiatoren, airco (deels), verlichting en een systeemplafond. Het buitenterrein is deels omheind en voorzien van betonklinkers. De dakbedekking is in 2000 vervangen.
  • Drachten A 8653, groot: 1.925 m².
  • Het object beschikt over een ruim, verhard en (deels) omheind buitenterrein.
    Het object is te huur en te koop.
    De aanwezige Romney-loods wordt niet verhuurd maar om niet ter beschikking gesteld aan huurder.

 

Aanvullende informatie

  • Vijf jaar met vijf optiejaren, danwel in overleg te bepalen.
  • Bankgarantie of waarborgsom ter grootte van 3 maanden huur + BTW.
  • De huurprijs wordt jaarlijks geïndexeerd.
  • Per maand bij vooruitbetaling.
  • De huurprijs wordt verhoogd met 21% BTW
  • In overleg.

Voor verdere informatie en of bezichtiging kunt u contact opnemen

0650 650 621

Mikloos Knijff