Nette verhuurde en leegstaande winkelruimte / woning-ontwikkel locatie gelegen in het centrum van Drachten op absolute A1 stand.
V.v.o. ca. 1.085 m2
V.v.o. ca. 440
m2
V.v.o. ca. 115
m2
V.v.o. ca. 160
m2
V.v.o. ca. 160
m2
V.v.o. ca. 210
m2
Ca. 20 meter
Object informatie
Gelegen op A1 winkellocatie, op de allerbeste stand in het centrum van Drachten.
Ruim voldoende parkeermogelijkheden aanwezig in de directe omgeving.
Bestemmingsplan: Centrum Drachten met bestemming Centrum. De voor Centrum aangewezen gronden zijn bestemd voor:
a. Detailhandel en dienstverlening; b. Bedrijfsactiviteiten, die zijn genoemd in bijlage 1 (Staat van Bedrijfsactiviteiten) onder de categorieën 1 en 2, met uitzondering van geluidszoneringsplichtige inrichtingen, risicovolle inrichtingen en vuurwerkbedrijven; C. horecabedrijven categorie 1; D. horecabedrijven tot en met categorie 2, ter plaatse van de aanduiding "horeca tot en met horecacategorie 2"; E. kantoordoeleinden; met een maximum oppervlak van 2.500 m² per kantoor; F. maatschappelijke voorzieningen; G. ontspanning en vermaak; H. wonen uitsluitend op de verdieping.
In de huidige staat danwel casco voorzien van meterkast en toilet. Indeling en oplevering in samenspraak met huurder is mogelijk.
Winkelruimte op de begane grond en een bovenwoning op de eerste en tweede verdieping en magazijnruimte op de eerste en tweede verdieping. Voor geïnteresseerden zijn tekeningen beschikbaar.
Het object is opgebouwd d.m.v. een betonconstructie.
Drachten A 7506 groot 637 m² en de steeg naast de winkelruimte Drachten A 8986 groot 60 m² (1/4 eigendom).
De winkelruimte (voormalig Miss Etam) is tevens te huur. Ontwikkeling van woonruimte op de verdieping is mogelijk.